درباره‌ دکتر اعتمادی فر

دکتـر روح الله اعتـمادی فر ، متولد 1358 می باشند ایشان در سال 1376 مدرک دکتـرای دندانپـزشکی از دانشگاه علوم پزشکی زاهدان اخذ نمـودند و از خـردادماه 1382 فعالیـت در مطـب را شروع نمـودند . در سال 1388 موفـق به ورود در دانشگاه علـوم پزشکی کـرمان جهت کسب مدرک تخصصی جراحی لثه شدند. و پس از قبولی در امتحانات بورد تخصصی ، در سال 1392 تحصیل در دوره آموزشی فلوشیپ لیزر از دانشگاه آخن آلمان را شروع کردند و همزمان با آن در سال 1391 به سمت عضـو هیئت علمی دانشکده دندانپزشکی هرمزگان و رئیس بخش پریـودنتـولوژی نائل آمدند . ایشان در حال حاضر مدیر و موسس کلینیک تخصصی دندانپزشکی دکتر اعتمادی فر و کلینیک دندانپزشکی دیبا می باشند. همچنین ایشان در حال حاضـر مدیر و بنـیانگذار موسسه آموزشی نامدار مهـارت کیـهان با مجوز رسـمی وزارت بهـداشت جهـت آمـوزش دنـدانپـزشکان و برگـزاری دوره های دستیار دندانپـزشکی در اسـتان هرمـزگان می باشـند.

درباره کلینیک دندانپزشکی دکتر اعتمادی فر

به نام خدا

کلینیک دندانپزشکی دکتر اعتمادی فر از سال ۱۳۹۷ با تیم ۳ نفره از متخصص پروتز ،جراحی و ترمیمی شروع  به فعالیت نمود. ایـن مجموعه در زمان بسـیار کوتاهی با عنایات خداوند متعال و استقبال و همراهی مردم شریـف استان به کلینـیکی کاملا تخصصی با تیم حرفه ای متشکل از ۵ متخصص تبدیل گشـت .مفتخریم که کلینیک دکتر اعتمادی فر در زمیـنه ارائه خـدمات دندانپـزشکی در سطوح تخصصی و درمانهای پیچیـده موفق به جلب رضایتـمندی اکثریت قریب به اتفاق بیماران شـده است. بیمار محـوری و رعایـت حقـوق بیـماران، و محروم زدایی در استان هرمزگان، در راس سیاسـت های کلینیک می باشد و تمامی استـراتـژی ها و ضـوابـط در راستای نیـل به این اهداف ارزشمـند طراحی شده استت.آنـچه کلینیـک دکتـر اعتمادی فـر را از سایر مراکز دندانپزشکی متمایز کـرده تفـکر مدرن و دیجیـتال آن می باشد.

امروزه کلینیک دکتر اعتمادی فر از چندین متخصص در زمینه های مختـلف کودکان ، ارتودنـسی، ترمیـمی زیبایی،  پروتـز، جراحی لثه و ایمپـلنت، تشخیص بیـماریهای فـک ، اندودونتیـست (عصب کشی) ،اطـفال تشکیل شده است. که به صورت کاملا حرفه ای و تیمی همزمان طرح درمانهای بیماران را برنامه ریزی می کنند.

از آنجا که کادر کلینیک مزین گشته است به نام متخصصان مجرب دندانپزشکی ، درمانها و آموزش ها به سرچشمه دانش تخصصی و تجربه متصل می باشند.

 

کلینیک دکتر اعتمادی فر با مدیریت ایشان در آذر ماه سال یک هزار و سیصد و نود و هشت اقدام به برگزاری دوره های آموزشی دستـیاری دندانپزشکی برای عموم مردم و دوره های تخصصی دندانپـزشکی برای دندانپزشکان ، با مجوز رسمی وزارت بهداشت نموده و این گام بعنـوان اولین قدم، در استان هرمزگان، مسیر افزایش آگاهی و مهارت دندانپزشکی و کیفیت خدمات در این حوزه را آغاز کرده اند. که در میان اهداف و برنامه های کلینیک جایگاهی ویژه دارد و برای استان هرمزگان ، در جنوب کشور افتخار آفرین شده است.

 

امروز کلینیـک دکتـر اعتـمادی فر به توانمندی خود ایمان دارد و می کوشد تا در سایه عنایات الهی خدمات خود را به بهترین نحو ارائه دهد و همواره همچون گذشته جزء برترین ها باشد

چرا کلینیک دندانپزشکی دکتر اعتمادی فر

کلینیک دندانپزشکی دکتر اعتمادی فر با پرسنلی مجرب و محیطی زیبا و صمیمی در شأن شما عزیزان، ضمن استفاده از بهترین متریال دندانپزشکی آماده ی ارائه انواع خدمات دندانپزشکی کودکان و بزرگسالان به شما عزیزان میباشد، جراحی عمومی، جراحی دندان عقل، درمان ریشه دندان یا عصب کشی، ایمپلنت، ارتودنسی متحرک و ثابت، طراحی خط لبخند، لمینت و دندانپزشکی کودکان، بخشی از خدمات ارائه شده در این کلینیک میباشد .

امکانات و تجهیزات بدین صورت می باشد:

 

 

استفاده از دستگاه لیزر پرتوان تخصصی اربیوم و لیزر کم توان دایو برای جراحی های لثه و……

 

 

استفاده از سیکل کامل استریل ، همراه لامپ یووی

اولین مرکز تخصصی دارای لیزر در استان هرمزگان که جراحی های لیزری بدون درد و خونریزی و‌بدون برش و بخیه

اولین و تنها مرکز جراحی ایمپلنت دیجیتال در استان هرمزگان

مدیریت اولین و تنها مرکز دارای مجوز وزارت بهداشت جهت بالابردن سطح علمی و کیفی دندانپزشکان استان

 

استفاده از دستگاه کوییک اسلیپر ( یا تزریق بدون درد ) در کلینیک:

 

 

مزایای استفاده از دستگاه کوییک اسلیپر:

☑️ بدون درد

☑️ بیحسی بسیار عمیق و سریع

☑️ استفاده از ماده تزریقی کمتر

☑️ عدم افتادگی گونه و لب

 

استفاده از اسکنرها در کلینیک :

اسکنر سه بعدی دندانها، همچنین جایگزین کردن اسکنر بجای قالبگیری با خمیر،طراحی لبخند

مزایای استفاده از اسکنر داخل دهانی:

☑️ ایجاد یک تجربه عالی و لذت بخش برای بیمار

☑️ لذت بردن از یک قالب گیری ساده و عدم نیاز به قالب گیری مجدد

☑️ برخورداری از دقت دیجیتال و حذف خطاهای دستی

☑️ صرفه جویی در زمان بیمار