ایمپلنت

Implant

تاریخ: ۲۳ آذر ۱۳۹۹ dr etemadifar

Share:

WHAT IS A DENTAL IMPLANT PROCEDURE LIKE?

ایمپلنت دندانی یک جایگزین دندانی با تکنولوژی بالاست که عینا مانند ساختمان دندان طبیعی است . ریشه ی تیتانیومی آن در استخوان قرار می گیرد که برای حفاظت از تاج دندان استفاده می شود .حس ایمپلنت درست مثل دندان طبیعی است و اگر به درستی از آن مراقت شود تا اخر عمر برای فرد خواهد ماند. امروزه تکنولوژی ایمپلنت ها به دلیل مزایای گوناگونشان نسبت به درمان های دیگر جایگزین هنرمندانه ی دندان شده اند . با اختراعات نوین در زمینه ی دندانپزشکی اکثر بیماران از مزایای ایمپلنت بهره می برند حتی آنها که از هرگونه درمان نا امید شده اند .

Who are the perfect candidates for implants?

اگر شما یک یا چند دندان ندارید و یا دندان شکسته و یا پوسیده ای دارید که نمی توانند به هیچ شیوه ی دیگری ترمیم شوند ایمپلنت گزینه ی مناسبی برای شماست. اگر با دندان مصنوعی ثابت یا متحرک خود نیز راحت نیستید میتوانید از ایمپلنت استفاده کنید.
در زمان گذشته بیمارانی که بافت استخوانی کافی و یا شرایط یا عادات مناسبی از نظر سلامتی نداشتند کاندیدهای مناسبی برای ایمپلنت به حساب نمی آمدند . پیشرفت در بازسازی بافت استخوانی باعث شد تا بیماران بیشتری از مزایای ایمپلنت بهره مند شوند.

 

یکی از به روزترین روشهای ایمپلنت در دنیا What is Digital Implant? می باشد که برای اولین بار در هرمزگان در کلینیک ما صورت می گیرد.

 

نمونه ایمپلنت های انجام شده در کلینیک را می توانید از here .